Wiadomości

  • 10 stycznia 2022
  • 11 stycznia 2022
  • wyświetleń: 4789

[WIDEO] W mieście są ciągle miejsca, które "straszą"

Coraz więcej kamienic - zarówno tych prywatnych, jak i będących własnością miasta - przechodzi rewitalizację. Niestety w centrum Bielska-Białej jest jeszcze sporo nieruchomości, które proszą się o gruntowny remont.O tym, że Bielsko-Biała zmienia się na lepsze najlepiej świadczą opinie bielszczan, którzy po wielu latach wracają do stolicy Podbeskidzia z emigracji. Największe zmiany na plus można dostrzec w rejonie starówki i samego Rynku, gdzie zdecydowana większość kamienic przeszła już renowację elewacji. Kolejne czekają na remont, jak na przykład zabytkowa kamienica Rynek 9. Właściciel zabytkowego budynku otrzymał już pozwolenie na prace budowlane.

Są jednak jeszcze w Bielsku-Białej miejsca, gdzie strach się zapuszczać. Odwiedziliśmy z kamerą kilka takich lokalizacji przy ulicy 11 Listopada, a także w rejonie bielskiej starówki.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.