bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1866

Wtargnęła do osobówki. Podczas zatrzymania uszkodziła radiowóz

Policjanci z trzeciego komisariatu zatrzymali 46-letnią mieszkankę powiatu cieszyńskiego, która na parkingu marketu uszkodziła zaparkowaną osobówkę. Podczas doprowadzenia do radiowozu krewka kobieta kopnięciem uszkodziła nadkole radiowozu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Wtargnęła do osobówki. Podczas zatrzymania uszkodziła radiowóz · fot. KWP Katowice


Do zdarzenia doszło w środę wczesnym porankiem. - Dyżurny Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej odebrał zgłoszenie o kobiecie, która na parkingu marketu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino wdarła się do zaparkowanego osobowego volkswagena. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol, którego mundurowi zatrzymali znajdującą się w pojeździe 46-latkę. Podczas doprowadzania jej do radiowozu krewka mieszkanka powiatu cieszyńskiego kopnięciem uszkodziła nadkole policyjnego radiowozu - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Mieszkanka powiatu cieszyńskiego po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzuty. Za uszkodzenie osobowego volkswagena grozi jej kara nawet 5 lat. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.