bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 grudnia 2021
  • 9 stycznia 2022
  • wyświetleń: 6560

Dla kogo "Tron władcy Klimczoka"? Ruszyła szósta edycja wyzwania!

Za nami:

Już w Nowy Rok rusza szósta edycja wyzwania o tytuł Królowej i Króla Klimczoka! Przez pięć lat w tym wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób, a honorowy tytuł zdobyły 52 osoby.

Dla kogo "Tron władcy Klimczoka"? Rusza szósta edycja wyzwania!
Dla kogo "Tron władcy Klimczoka"? Rusza szósta edycja wyzwania! · fot. Facebook / Wyzwanie na Klimczok


Szlak klimczok
fot. Wojtek Wąski


W wyzwaniu może wziąć udział każdy, kto zdobędzie szczyt Klimczoka. Wyzwanie ma charakter wyłącznie towarzyski, a jego celem jest integracja i motywacja do aktywności na świeżym powietrzu. Zadaniem każdego uczestnika jest siłą własnych mięśni i woli zdobyć szczyt Klimczoka z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i spełnienie warunków, jakimi są wpisanie się do zeszytu umieszczonego w wyznaczonym miejscu na szczycie oraz zrobienie zdjęcia wpisu i dodanie go w dyskusji pod wydarzeniem w ciągu 24h od treningu. Niedozwolone jest wjeżdżanie kolejką linową.

Do rywalizacji o tytuł Króla/Królowej Klimczoka wliczany jest co najmniej jeden trening , ale nie więcej niż dwa dziennie (0:00-23:59) w dniach 1-31 stycznia 2022 - tytuł ten otrzyma każdy uczestnik który przez cały miesiąc trwania wyzwania zdobędzie szczyt codziennie (do tej zabawy wliczają się osoby starające się o tytuł władcy). Dopuszczalne jest wejście nocne tj. przed północą i po północy zaliczające dwa dni z zastrzeżeniem, że cały trening wyniesie minimum 16 km.

Dla osób, które mają mniej, niż 16 lat, przewidziano rywalizację o tytuł Księcia/Księżniczki. Tutaj wliczany jest maksymalnie jeden trening dziennie (0:00-23:59) w dniach 1-31 stycznia 2022 - tytuł otrzyma uczestnik, który przez cały miesiąc trwania wyzwania zdobędzie szczyt największą ilość razy i ma mniej niż 16 lat w dniu 31 stycznia 2022.

Każdy uczestnik w kolejności według zdobytych punktów wybiera sobie nagrodę - im więcej wejść na Klimczok tym szansa na cenniejszy prezent. Impreza jest inicjatywą społeczną, w 100% non profit organizowaną przez miłośników gór i biegów górskich. Każda osoba bierze udział w rywalizacji na własną odpowiedzialność, mając świadomość ewentualnego ryzyka wynikającego ze zdobywania szczytów górskich zimą. Więcej informacji na temat wyzwania można znaleźć na jego profilu na Facebooku oraz stronie wydarzenia.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.