bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 grudnia 2021
  • wyświetleń: 211

Artykuły reklamowe z logo. Czy warto zamówić je dla swojej firmy?

Materiał partnera:

Wręczanie gadżetów firmowych to wciąż skuteczna metoda reklamy swojej marki. Mimo że dawanie klientom notesów, ołówków czy długopisów jest obecnie mniej popularne niż jeszcze kilka lat temu, badania pokazują, że tego typu działań nie zastąpi żaden marketing internetowy. Klienci po prostu lubią dostawać gratisy, a wśród tych najbardziej pożądanych są artykuły papiernicze, szkolne i biurowe. Sprawdź dlaczego warto zamówić je dla swojej firmy i jakie korzyści wizerunkowe możesz dzięki temu zyskać.

Źródło: pixabay.com


Dlaczego warto wybrać artykuły papiernicze, szkolne i biurowe?Mamy do wyboru wiele gadżetów. Możemy podarować klientom kubki, termosy, czapki, torby materiałowe, smycze czy breloczki do kluczy. Tego typu gadżety są jednak dość drogie w produkcji, zatem dołączanie ich do każdego zamówienia może nas całkiem sporo kosztować. Najczęściej wręcza się je więc klientom, którzy złożyli w sklepie duże zamówienie np. za kilkaset złotych. Jeżeli zależy nam na powszechnej akcji reklamowej, lepiej zamówić gadżety w postaci artykułów papierniczych lub szkolno-biurowych. Takie rzeczy są tańsze w produkcji, więc możemy podarować je wielu osobom, a ponadto mają uniwersalne zastosowanie. Sprawdzą się w biurze, w domu, w szkole czy na uczelni. Korzystają z nich osoby dorosłe, młodzież i seniorzy. To zatem skuteczna metoda reklamy. Jeżeli chcesz ją wypróbować, możesz zamówić gadżety z logiem Twojej marki na tej stronie: https://zpapieru.pl. A co jest do wyboru?

Teczki z logoTeczka z grafiką firmową to podstawowy, a wręcz niezbędny gadżet bez względu na to jaki biznes prowadzisz. W każdej firmie podpisuje się przecież umowy z klientami lub kontrahentami, a umieszczając je w specjalnej teczce, podkreślasz swoje profesjonalne podejście do biznesu. Teczka przyda się także do zabezpieczenia faktur, gwarancji czy paragonów dołączanych do zamówień. Dzięki temu dokumenty dotrą w nienaruszonym stanie, a Ty zyskasz dodatkowy nośnik reklamowy np. poprzez umieszczenie na teczce hasła reklamowego lub podziękowania za zakup. Teczki ze spersonalizowaną grafiką możesz zamówić tutaj: https://zpapieru.pl/teczkifirmowe. Graficy przygotują niepowtarzalny projekt dopasowany do charakteru marki i Twoich oczekiwań cenowych. Teczki przydadzą się również do przechowywania różnego rodzaju dokumentacji biurowej. Firmowe teczki będą zdecydowanie lepiej prezentować się na półkach niż kolorowe skoroszyty czy segregatory. Pamiętaj, że wygląd biura i siedziby firmy także stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa. Teczki na dokumenty dostępne są pod tym linkiem: https://zpapieru.pl/teczki.

Długopisy z logoDługopis z logo firmy to klasyka wśród gadżetów. Nic dziwnego, bowiem długopisy zajmują mało miejsca, są lekkie, przydają się w wielu sytuacjach, a na ich zakup może pozwolić sobie niemal każdy przedsiębiorca. Słowem, spełniają wszystkie kryteria, jakie powinien posiadać idealny gadżet firmowy. Minus może stanowić jedynie fakt, że długopisy są jednym z najczęściej wręczanych upominków reklamowych. Wystarczy jednak zdecydować się na nieco bardziej oryginalny projekt, by wyróżnić się na tle innych firm. Można wybrać długopis o nietypowym kształcie, z designerskim nadrukiem lub z zabawną grafiką. Taki podarunek będzie chętnie używany przez klientów.


Notesy z logoNatłok obowiązków i spraw do załatwienia sprawia, że wiele osób zaczyna coraz częściej korzystać z notesów, w których można zapisać ważne daty i zadania do zrealizowania. Podarowanie klientom takiego notesu będzie więc trafionym pomysłem. Notesy przydadzą się także podczas firmowych szkoleń.

Torba papierowaJeśli prowadzisz sprzedaż wysyłkową, dobrym pomysłem będzie zamówienie toreb papierowych z logo firmy, grafiką lub hasłem reklamowym. Przed umieszczeniem produktów w pudełku wysyłkowym warto włożyć je właśnie w taką torbę. Dzięki temu towary prezentują się lepiej po otwarciu paczki, a ponadto dobrej jakości torba ekologiczna może posłużyć przez wiele miesięcy. Twoje logo będzie pojawiać się wówczas w przestrzeni publicznej np. w sklepach czy w komunikacji miejskiej.

Wręczanie gadżetów to doskonały sposób, by przekonać klientów do swojej firmy, a ponadto uczynić z nich jej ambasadorów. Osoby, które otrzymają firmowe upominki będą bowiem promować markę w swoim środowisku. To o wiele bardziej przekonywująca forma marketingu niż ogłoszenie w gazecie czy billboard.