bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 grudnia 2021
  • wyświetleń: 333

Szczyrk - jaki hotel w centrum miasta wybrać?

Materiał partnera:

Hotel Alpin w Szczyrku usytuowany jest w samym centrum miasta. Latem bliskość ścieżek górskich, lokalizacja na rzeką Żylicą oraz wspaniałe widoki na centrum miasta zachęca do ponownego odwiedzenia hotelu w Szczyrku. Natomiast zimą, kilka kilometrów dalej u podnóża gór znajdują się wyciągi narciarskie. Hotel chętnie gości dzieci, ale to również doskonałe miejsce na pobyt tylko we dwoje. Warto zaznaczyć, że jest to hotel Szczyrk przyjazny zwierzętom, więc bez obaw możesz zabrać ze sobą swojego pupila.

Linkhouse


Hotel Szczyrk z restauracjąNowa restauracja na mapie kulinarnej Szczyrku, z której z pewnością warto skorzystać. Każdego dnia hotel serwuje dania, które trafiają w kubki smakowe nawet najbardziej wymagających gości. Własna cukiernia oraz prawdopodobnie najlepsza kawa w Szczyrku są najlepszą wizytówką hotelu. Restauracja w Szczyrku Alpin jako jedyna w Szczyrku została nagrodzona „Złotym widelcem” co podkreśla jej wyjątkowość. Kucharze przygotowują nowoczesne dania z dodatkiem góralskiego smaku. Wszystkie potrawy przygotowywane są z należytą starannością oraz sercem, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Wielkim atutem restauracji jest hotelowa cukiernia.

Cukiernia Alpin w centrum Szczyrku to miejsce, gdzie powracają wspomnienia. Własne receptury szefa kuchni i nowoczesne rozwiązania sprawią, że dasz się skusić na chwile zapomnienia. Wyjątkowy smak i aromat to esencja tej hotelowej restauracji. Alpin gwarantuje gościom wysoką świeżość i jakość serwowanych dań. Dodatkowo nowoczesność łączy się z tradycyjną kuchnią i sprawia, że oferowane dania zabierają smakoszy w kulinarną podróż. Wybierając restaurację w Szczyrku wybierz Restaurację Alpin, a Szef Kuchni i Szefowa Cukierni zabiorą Cię tam, gdzie góry i smak spotykają się razem.

Spróbuj wyjątkowego smaku gór. Spróbuj restauracji numer jeden w Szczyrku.

Weekend w SzczyrkuNajwiększym atutem hotelu Alpin jest jego położenie w centrum miasta. Goście odwiedzający nasz hotel cenią sobie komfort oraz rodzinną atmosferę panującą między obsługą, a odwiedzającymi nas klientami. Podczas pobytu na gości czeka wiele atrakcji. Relaks w saunie i jacuzzi, romantyczna kolacja przy świecach czy pyszne śniadania do łóżka, to tylko kilka z propozycji, które oferujemy naszym gościom. Przebywając zimą w hotelu Alpin warto pamiętać o możliwości skorzystania z busa hotelowego, który rozwozi gości na pobliskie stoki. Natomiast latem, bliskość ścieżek górskich, deptaku wzdłuż rzeki Żylica czy odwiedzenie placu św. Jakuba jest na wyciągnięcie ręki. W hotelu Alpin czeka na Ciebe miła obsługa, świetne jedzenie, czyste pokoje, plac zabaw dla dzieci czy luksusowe spa, gdzie czas spędzony będzie wyjątkowy.