bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1157

Huawei Band 4: Najlepsze urządzenie do noszenia, które pomoże Ci w codziennych czynnościach zdrowotnych.

Artykuł sponsorowany:

Szukasz najnowszego i niedrogiego trackera fitness? W tym celu Huawei opracowuje najlepszy tracker fitness, który zawiera jedne z najlepszych funkcji w porównaniu z innymi rywalami.

Linkhouse


A odpowiedzią na to rozwiązanie jest Huawei Band 4, który jest jedną z niedrogich opasek fitness. Biorąc pod uwagę specyfikacje i funkcje, Huawei Band 4 to doskonały wybór. Wyposażony w kolorowy wyświetlacz 0,96 TFT 80x180 pikseli. W świetle dziennym jego ekran jest dość żywy i jasny; widoczność ekranu zależy głównie od tarczy zegarka, którą wybrałeś, ponieważ jasne kolory tarcze zegarka stają się bardziej widoczne w świetle dziennym.Jej górna strona jest zabezpieczona szkłem, a plastikowy korpus jest dość lekki i wytrzymały.

Huawei Band 4 jest dostępny w kolorze pustym, czerwonym i różowym. Podczas gdy większość opasek fitness zbiera informacje o Twojej wydajności i synchronizuje dane w smartfonie. Ekran Huawei Mini Band 4 został uaktualniony do 0,95 cala do 0,96 cala w porównaniu do poprzednich modeli. Wnętrze tej opaski jest zaprojektowane z zakrzywioną powierzchnią, dzięki czemu można ją łatwo dopasować do nadgarstka. Ta opaska ma bardzo niską wagę około 24g.

Huawei Band 4 można łatwo połączyć przez Bluetooth 4.2 kompatybilny z Androidem 4.4 i ios 9.0 i nowszymi.

Funkcje śledzenia sprawności Huawei Band 4Huawei Band 4 oferuje najlepsze i satysfakcjonujące funkcje śledzenia kondycji.

Funkcja śledzenia kroków:Ta funkcja jest dość niezawodna, ale nie ma GPS, ale nadal może dość dokładnie zmierzyć odległość spaceru.

Funkcja śledzenia tętna:Ma doskonałe śledzenie HR w porównaniu do swoich rywali.

Funkcja śledzenia snu:System Huawei TruSeen TM 3.5 może z łatwością śledzić i analizować jakość snu.

Wygodniejsze ładowanie dzięki własnemu złączu USBPo obu stronach korpusu opaski znajdują się dwa przyciski. Po prostu naciśnij te przyciski, aby usunąć, a odkryjesz sekret. Na jednym końcu głównego korpusu Huawei Band 4 ma złącze USB, podczas gdy noszenie tego złącza USB Band jest niewidoczne i doskonale ukryte. Dzięki temu portowi USB można go łatwo ładować w dowolnym miejscu, korzystając ze standardowego interfejsu USB, np. Ładowarki do smartfonów, porty USB do laptopa/komputera, a nawet możesz używać powerbanków do ładowania.

WydajnośćHuawei Band 4 jest wyposażony w procesor Apollo 3, który zwiększa jego wydajność. Nasycenie krwi tlenem, które jest jednym ze wskaźników życiowych, które mogą odzwierciedlać stan zaopatrzenia organizmu w tlen. Jeśli wysycenie krwi tlenem jest niższe niż 90%, możesz mieć objawy, takie jak zmęczenie, brak energii i uszkodzenie funkcji organizmu przez długi czas. Miłośnicy sportu i pracownicy umysłowi o wysokiej intensywności powinni nosić tę opaskę, aby monitorować poziom tlenu we krwi i zapobiegać wypadkom.

Huawei Band 4 ma 9 wbudowanych trybów sportowych, tj. bieganie na świeżym powietrzu i w pomieszczeniu, spacery na świeżym powietrzu i w pomieszczeniu, jazda na rowerze na świeżym powietrzu i w pomieszczeniu oraz maszyna eliptyczna, wiosłowanie i bieganie flotą.

Ostateczna konkluzjaHuawei mini band 4 opaski są łatwe i wygodne w noszeniu oraz nadają stylowy wygląd Twojej osobowości. Jego informacje, które wyświetlają Twoje tętno, saturację krwi we krwi i informacje sportowe, sprawią, że będziesz bardziej produktywny. Jego cena jest bardzo przystępna i możemy powiedzieć, że Huawei Band 4 to najlepsza opaska sportowa do noszenia w tej cenie i jest warta zapłaconej za nią ceny.