bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2021
  • wyświetleń: 1344

Ruszają konsultacje społeczne ws. nazwy ronda w Wapienicy

Konsultacje z organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektu uchwały w sprawie nadania rondu na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Wapienickiej w Bielsku-Białej nazwy Bronisława Kokotka będą trwały od 29 listopada do 12 grudnia. Celem jest zebranie opinii i sugestii w sprawie projektu uchwały.

Reklama

Ruszają konsultacje społeczne ws. nazwy ronda w Wapienicy
Ruszają konsultacje społeczne ws. nazwy ronda w Wapienicy · fot. UM Bielsko-Biała


Szczegółowo konsultacje internetowe (e-konsultacje) dotyczą projektu uchwały w sprawie nadania rondu zlokalizowanemu na skrzyżowaniu ulic: Cieszyńskiej i Wapienickiej, położonemu na działkach o numerach: 33/20, 33/22, 39/10, 66/22, 957/1 i 1011/2, w obrębie ewidencyjnym 0001 Aleksandrowice, w jednostce ewidencyjnej 246101_1 miasto Bielsko-Biała nazwy - Bronisława Kokotka.

Konsultacje rozpoczną się 29 listopada i potrwają do 12 grudnia br. Ogłoszenie wraz z projektem uchwały zostanie zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, na stronie internetowej www.um.bielsko.pl oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 6. Uwagi i opinie dotyczące projektu uchwały można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacjenazwyulic@um.bielsko-biala.pl.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.