Wiadomości
- 25 listopada 2021
- 1 stycznia 2022
- wyświetleń: 15203
1 stycznia nastąpiła likwidacja jednej z linii pracowniczych
Od soboty, 1 stycznia 2022 roku, zlikwidowana została linia pracownicza P3 Warszawska Dworzec - Czechowice-Dziedzice Orzeszkowej - poinformował Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego. Ma to związek z decyzją firmy ZF Steering Systems Poland.

Pasażerowie korzystający do tej pory z linii P3 w dalszym ciągu będą mieli możliwość dojazdu w rejon strefy przemysłowej przy ul. Konwojowej poprzez podróż łączoną z przesiadką z linii nr 31 i 33 na linię nr 19 na przystanku Piekarska B-B Wschód.
ZOBACZ TAKŻE
Elektryczny Karsan już na ulicach miasta. Nowy autobus w flocie MZK
Bielsko-Biała rozwija transport elektryczny. MZK ogłasza przetarg na nową infrastrukturę
[FOTO] Elektryczne przegubowce już w Bielsku-Białej. MZK stawia na nowoczesny tabor
Wodór zamiast diesla. MZK podpisuje wartą miliony umowę z Orlen S.A.
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej szuka kierownika do działu inwestycji
Komunikacja publiczna w liczbach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








