Wiadomości
- 21 listopada 2021
- wyświetleń: 1789
Dziś Dzień Pracownika Socjalnego. Podziękowania od prezydenta miasta
21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. To święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Z tej okazji prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski skierował do pracowników tego sektora podziękowania za ich niełatwą pracę i życzenia satysfakcji z jej wykonywania.

- Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam serdeczne podziękowania za Wasz wysiłek oraz trud wkładany w codzienną pracę i pomoc potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Zawód pracownika socjalnego wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale także niezwykłej empatii. Wymaga towarzyszenia cierpiącym, podejmowania trudnych decyzji, wykazywania się szeroką wiedzą i umiejętnościami. W dniu tak ważnym dla wszystkich pracowników pomocy społecznej, chciałbym bardzo podziękować za pełnioną służbę na rzecz najbardziej potrzebujących oraz życzyć, aby niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, zawsze przynosiło radość i satysfakcję - napisał prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.
ZOBACZ TAKŻE
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
Petycja z ponad 1500 podpisami trafiła do Ratusza. Młodzi apelują o bezpłatną komunikację dla uczniów
JutroSpotkajmy się offline. W Bielsku-Białej odbędzie się wykład o intymności dzieci i młodzieży w sieci
Apel o pilną wymianę gazociągu przy ul. Żeńców. Mieszkańcy wskazują na zagrożenie i liczne awarie
Remontu chodnika przy ul. Bystrzańskiej nie będzie... przynajmniej na razie
Mieszkańcy mówią: nie dla placu składowego przy ul. Napędowej w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







