bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 listopada 2021
  • wyświetleń: 1220

Dziś Dzień Pracownika Socjalnego. Podziękowania od prezydenta miasta

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. To święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Z tej okazji prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski skierował do pracowników tego sektora podziękowania za ich niełatwą pracę i życzenia satysfakcji z jej wykonywania.

Reklama

Dziś Dzień Pracownika Socjalnego. Podziękowania od prezydenta miasta
Dziś Dzień Pracownika Socjalnego. Podziękowania od prezydenta miasta · fot. Pixabay


- Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam serdeczne podziękowania za Wasz wysiłek oraz trud wkładany w codzienną pracę i pomoc potrzebującym mieszkańcom naszego miasta. Zawód pracownika socjalnego wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale także niezwykłej empatii. Wymaga towarzyszenia cierpiącym, podejmowania trudnych decyzji, wykazywania się szeroką wiedzą i umiejętnościami. W dniu tak ważnym dla wszystkich pracowników pomocy społecznej, chciałbym bardzo podziękować za pełnioną służbę na rzecz najbardziej potrzebujących oraz życzyć, aby niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, zawsze przynosiło radość i satysfakcję - napisał prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.