bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 listopada 2021
  • 18 listopada 2021
  • wyświetleń: 2799

Wolontariusze Schroniska "Reksio" i ich podopieczni na fotografiach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Za nami:

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz w Bielsku-Białej zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej „Psia ekipa" w czwartek, 18 listopada o godzinie 17.00.

Miłośnicy psów i dobrych zdjęć, zapamiętajcie tę datę! Tego wieczoru będziemy podziwiać kilkadziesiąt pięknych fotografii, których bohaterami są wolontariusze bielskiego schroniska - „Reksio" oraz ich podopieczni.

Zdjęcia uchwyconych chwil, emocji i więzi między człowiekiem i zwierzęciem wykonali uczestnicy koła fotograficznego Kubiszówki, którym przewodniczy Sebastian Stokłosa. Tego wieczoru czekają na Państwa spotkania z ciekawymi ludźmi, rozmowy o fotografii, artystyczna atmosfera Galerii Na Piętrze. Wernisaż rozpocznie muzycznie Ania Majeranowska.

Organizatorzy gwarantują chwile wzruszeń, bo jest to wystawa, którą ogląda się nie tylko oczami, ale przede wszystkim sercem! Wstęp na wydarzenie jest wolny!

psia ekipa

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj