bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 listopada 2021
  • wyświetleń: 3845

[FOTO] Widowiskowa kraksa na niebezpiecznym skrzyżowaniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 10 listopada około godziny 11.30 na skrzyżowaniu Bystrzańskiej z Olszówki doszło do groźnie wyglądającej krasy. Zderzyły się dwa pojazdy. Jeden z nich dachował. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Widowiskowa kraksa na niebezpiecznym skrzyżowaniu - 10.11.2021 · fot. nadesłane przez czytelników / Bielskie Drogi


Okoliczności nie są zaskakujące. Wymuszenia pierwszeństwa w tym miejscu to nic nowego i są przyczyną wielu kolizji. Kierowca Suzuki jadąc Bystrzańską od strony ul. Kustronia w stronę hotelu Vienna, wymusił pierwszeństwo na kierującej Peugeotem, która poruszała się ul. Olszówki od strony Cygańskiego Lasu. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku Suzuki dachowało i wpadło na przydrożny parking.

Nikomu nie stało się nic poważnego. Patrząc na zdjęcia trudno w to uwierzyć, ale zaparkowany Smart został tylko nieznacznie uszkodzony (drobne rysy na przednim zderzaku). Utrudnienia w ruchu trwały około półtorej godziny. Ruch został przywrócony około godziny 13.00.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj