Wiadomości
- 10 listopada 2021
- 12 listopada 2021
- wyświetleń: 1638
12 listopada Urząd Miejski w Bielsku-Białej będzie nieczynny
Za nami:
Zgodnie z zarządzeniem prezydenta miasta, Urząd Miejski w Bielsku-Białej nie będzie pracował w piątek 12 listopada.

W godzinach 8.00-12.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego będzie trwał dyżur w sprawie rejestracji zgonów.
12 listopada został przez UM odpracowany w sobotę 6 listopada. Urząd Miejski będzie nieczynny również w wigilię - 24 grudnia.
ZOBACZ TAKŻE
JutroKrwiobus ponownie przy Ratuszu. 18 czerwca kolejna akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej
Już 1600 kobiet na liście. Bieg KoBBiet bije rekordy przed startem
[FOTO] Zielona stolica kultury. Splecione trawy i metrowe krzaki
Presja branży zadziałała? Ministerstwo Finansów luzuje przepisy SENT dla ubrań i butów
Miasto szuka dostawcy prądu. Energia trafi do ponad 800 miejskich obiektów
Plac Żwirki i Wigury do zmiany, ale mieszkańcy pytają o parkingi. Czy będzie kompromis?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









