bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2021
  • 16 listopada 2021
  • wyświetleń: 2757

[FOTO] Podczas policyjnej akcji krwiodawstwa zebrano 9 l krwi

Policjanci i pracownicy cywilni z bielskiego garnizonu policji uczestniczyli w poniedziałek, 15 listopada w honorowej zbiórce krwi. W akcję włączyło się ponad 20 osób. Łącznie personel medyczny pobrał blisko 9 litrów życiodajnej substancji, która trafi do potrzebujących. Wczorajsza zbiórka pod siedzibą bielskich stróżów prawa została zainicjowana przez kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Reklama

Akcja krwiodawstwa pod KMP w Bielsku-Białej - 15.11.2021 · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci i pracownicy cywilni z komendy w Bielsku-Białej i zaprzyjaźnionych jednostek honorowo oddali krew dla osób potrzebujących, rannych i chorych. Do Mobilnej Stacji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach zgłosiło się ponad 20 ochotników, a 19 oddało krew. W sumie zebrano blisko 9 litrów krwi dla osób, które najbardziej jej potrzebują.

Poniedziałkowa, pierwsza tego typu zbiórka została zainicjowana przez kierownictwo bielskiej komendy, a jednymi z honorowych dawców byli zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej, młodszy inspektor Dariusz Zajda i młodszy inspektor Grzegorz Jakubiec.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.