bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 listopada 2021
  • 6 listopada 2021
  • wyświetleń: 5660

Policjanci poszukują zaginionego, 29-letniego bielszczanina

Policjanci poszukują zaginionego Piotra Mysiaka, 29-letniego mieszkańca Bielsk-Białej. Mężczyzna zaginął we wtorek, 2 listopada. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego policja prosi kierować do Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Składowej 2 tel. 47 857 01 00.

Reklama

Zaginiony Piotr MYSIAK w dniu 2 listopada 2021 roku około godziny 19.00. opuścił miejsce zamieszkania. Od tamtej pory nie powrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: Wzrost ok. 175 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy krótkie - brązowe, wiek z wyglądu ok. 25 lat, oczy niebieskie, lekki zarost na twarzy. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową z kapturem koloru szaro-czarno-czerwonego, niebieską bluzę z kapturem, czarne dresowe spodnie, buty sportowe marki adidas lub reebok, ciemną zimową czapkę.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego policja prosi kierować do Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Składowej 2 tel. 47 857 01 00.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.