Wiadomości
- 4 listopada 2021
- wyświetleń: 6832
[FOTO] Zakończono remont przedszkola nr 37 na Złotych Łanach
Kolejne przedszkole w Bielsku-Białej po remoncie. Tym razem to Przedszkole nr 37 przy ul. Jutrzenki 5 na Osiedlu Złote Łany. Wykonane w budynku i wokół niego prace kosztowały 1,65 mln zł i zakończyły się na początku września.
Inwestycja polegała na wymianie wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji centralnego ogrzewania, wymianie kotła gazowego, instalacji hydrantowej oraz przebudowie klatki schodowej i dróg ewakuacyjnych zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi.
Wymiany doczekała się też stolarka wewnętrzna. Na zewnątrz natomiast odbyła się renowacja elewacji oraz cięcia pielęgnacyjne drzew; na zakończenie teren został uporządkowany.
Przedszkole po remoncie symbolicznie otworzyli 3 listopada jego najmłodsi użytkownicy, przecinając wstęgę w asyście zastępcy prezydenta Bielska-Białej Piotra Kuci i radnego Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Maksymiliana Prygi. Później była część artystyczna przygotowana przez grupę starszaków - tańce, recytacje i gra na instrumentach.
ZOBACZ TAKŻE
Dzieciom pod nogi, mieszkańcom w oczy. Interwencja ws. przedszkolnego oświetlenia
Gorący tematMniejsze grupy przedszkolne, więcej żłobków?
Bezpieczeństwo najmłodszych pod lupą - radny chce kontroli w żłobkach
Znamy koszty przedszkoli planowanych do likwidacji
Radny chce dużego napisu „Bielsko-Biała” w centrum miasta. Instalacja ma być nową wizytówką
Ponad 540 mln zł z Unii Europejskiej dla Bielska-Białej. Miasto zrealizuje kluczowe inwestycje
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.












