bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2021
  • wyświetleń: 4492

[FOTO] Zakończono remont przedszkola nr 37 na Złotych Łanach

Kolejne przedszkole w Bielsku-Białej po remoncie. Tym razem to Przedszkole nr 37 przy ul. Jutrzenki 5 na Osiedlu Złote Łany. Wykonane w budynku i wokół niego prace kosztowały 1,65 mln zł i zakończyły się na początku września.

Reklama

Zakończono remont przedszkola nr 37 na Złotych Łanach - 03.11.2021 · fot. Paweł Sowa / UM BB


Inwestycja polegała na wymianie wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji centralnego ogrzewania, wymianie kotła gazowego, instalacji hydrantowej oraz przebudowie klatki schodowej i dróg ewakuacyjnych zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi.

Wymiany doczekała się też stolarka wewnętrzna. Na zewnątrz natomiast odbyła się renowacja elewacji oraz cięcia pielęgnacyjne drzew; na zakończenie teren został uporządkowany.

Przedszkole po remoncie symbolicznie otworzyli 3 listopada jego najmłodsi użytkownicy, przecinając wstęgę w asyście zastępcy prezydenta Bielska-Białej Piotra Kuci i radnego Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Maksymiliana Prygi. Później była część artystyczna przygotowana przez grupę starszaków - tańce, recytacje i gra na instrumentach.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.