bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 listopada 2021
  • wyświetleń: 2967

[FOTO] Potrącenie pieszej na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 2 listopada około godziny 5.00 na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Potrącenie pieszej na granicy Rudzicy i Międzyrzecza Górnego - 2.11.2021 · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelnika


Wszystko zaczęło się kilkadziesiąt minut wcześniej od niegroźnej kolizji. Kierująca Renault wjechała do przydrożnego rowu i nie mogła samodzielnie wyjechać na drogę. Zadzwoniła po koleżankę i poprosiła o pomoc. 33-latka nie zostawiła koleżanki w potrzebie. Przyjechała na miejsce i już po chwili sama potrzebowała pomocy. Chodząc po drodze wpadła wprost pod koła Fiata Punto, którym kierowała 40-latka.

Potrącona przez Fiata Punto piesza trafiła do szpitala. Kierująca Renault uciekła. W toku czynności ustalono, że winę za potrącenie ponosi piesza, która została ukarana mandatem. Policjanci ustalili tożsamość kierującej Renault i w stosunku do jej sprawy toczy się odrębne postępowanie wyjaśniające. Utrudnienia w ruchu trwały 2 godziny.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj