bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 2254

[FOTO] Zakończył się remont ulic Tańskiego i Skrzydlewskiego

Kierowcy mogą już przejechać po nowym asfalcie na wyremontowanym, 800-metrowym odcinku ulic Czesława Tańskiego i Stanisława Skrzydlewskiego. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował o zakończeniu inwestycji.

Wyremontowane ulice Tańskiego i Skrzydlewskiego - 28.10.2021 · fot. MZD Bielsko-Biała


Jak zauważa Miejski Zarząd Dróg, gładki asfalt wraz z nowym oznakowaniem poziomym diametralnie poprawiły komfort i bezpieczeństwo użytkowników ruchu w tym miejscu. Jednak to nie jedyne zmiany. - Wzdłuż odnowionego odcinka ul. Skrzydlewskiego wyasfaltowano także i oznaczono przylegający do niej parking. Miejsca postojowe wygospodarowano także wzdłuż zachodniego pasa ruchu ulicy Tańskiego - informuje MZD.

Świeżo oznakowane przejścia dla pieszych są teraz bardziej widoczne. Wraz z przystankami autobusowymi wyposażono je w płyty antypoślizgowe, poprawiające bezpieczeństwo pieszych wchodzących na jezdnię lub wsiadających do autobusu. - Mieszkańcy Osiedla Polskich Skrzydeł mogą odetchnąć. Dla nich właściwie dopiero teraz zakończyły się ostatnie komplikacje i utrudnienia związane z modernizacją ul. Cieszyńskiej - podkreśla Miejski Zarząd Dróg.

mp / bielsko.info
źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.