bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 października 2021
  • wyświetleń: 259

Jaka baza hybrydowa do frencha? Poznaj nasze sposoby na zjawiskowy manicure!

Materiał partnera:

Chcesz wykonać klasyczny manicure francuski? To nie takie trudne, jak może się wydawać. Wystarczy, że poznasz kilka wskazówek, które pomogą w stworzeniu kremowej podstawy i idealnego białego paska. Możesz wybierać spośród wielu produktów i akcesoriów. Idealna baza do hybryd ułatwi pracę nad znanym i lubianym efektem na paznokciach.

Kilka lat temu klasyczny french powrócił na nasze paznokcie w wielkim stylu. Stało się to przede wszystkim za sprawą amerykańskich gwiazd, które chętnie dzielą się swoimi stylizacjami na portalach społecznościowych. Okazało się, że jasnoróżowa płytka z wyraźnie zaznaczonym białym końcem wciąż ożywia naszą wyobraźnię. Powstały też liczne interpretacje tego motywu, np. french we wszystkich możliwych kolorach lub tzw. odwrócony french.
Baza hybrydowa w mlecznych kolorach może sprawić, że popularny manicure będzie wyglądał niemalże tak, jak gdyby wykonała go profesjonalistka. Oczywiście od osób początkujących będzie to wymagało trochę wprawy. Jaka jest najlepsza baza pod hybrydę do french manicure’u?

Baza hybrydowa do frencha

Baza hybrydowa do frencha


Klasyczny manicure francuskiPrawdopodobnie wiesz, jak wygląda french manicure. Jasnoróżowa, niemal naturalnej barwy płytka z białym paskiem na końcu, jest nie do podrobienia. W naprawdę trwałej wersji ten klasyk może zostać zrobiony za pomocą żelu. Wymaga ona jednak profesjonalnych umiejętności. W przypadku żelu często stosuje się metodę frencha konstrukcyjnego. Oznacza to, że przedłużony paznokieć pokrywa się masą w kremowym kolorze do linii uśmiechu, natomiast część płytki wystającą poza opuszek palca uzupełnia się białym kolorem. Brzmi skomplikowanie? Na szczęście możesz wykonać ten rodzaj stylizacji za pomocą lakierów hybrydowych.

Hybrydowy french manicureCzego potrzebujesz, by praca nad stylizacją przebiegła sprawnie i efektownie? Przede wszystkim bazy hybrydowej, np. od firmy Cosmetics Zone, kolorowej hybrydy w odcieniu nude, np. kremowej, jasnoróżowej lub beżowej i intensywnej bieli. Jeśli wykonywałaś już zdobienia za pomocą pędzelków, spróbuj wykorzystać swoje umiejętności do namalowania równych końców. W przypadku pierwszych prób pracę ułatwią się samoprzylepne paski lub stemple.

Pastelowe lakiery hybrydowe często potrzebują większej ilości warstw, by stworzyć idealną, jednolitą taflę. W innym wypadku na paznokciach mogą pojawić się smugi. Jest to specyfika tej jasnej palety, niezależna od jakości używanych produktów. Na szczęście baza pod lakier hybrydowy może ułatwić perfekcyjną aplikację wszystkich kłopotliwych „nudziaków”.

Odcienie nude na paznokciach

Odcienie nude na paznokciach

Najlepsza baza pod french manicureJaka jest najlepsza baza pod hybrydy, jeśli chcemy zrobić manicure francuski? Możliwości jest naprawdę wiele. W wersji minimalistycznej możesz kupić po prostu podkład o bardzo subtelnym, różowym lub brzoskwiniowym zabarwieniu. Produkty te mają różne odcienie i stopnie transparentności. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj bazy, możesz zupełnie zrezygnować z malowania paznokci kolorowym lakierem. Wystarczy, że dodasz biały pasek, zabezpieczysz całość topem i stylizacja jest gotowa. Efekt będzie subtelny i naturalny.

Jeśli chcesz wykorzystać jeden ze swoich ulubionych różowych lub kremowych lakierów hybrydowych, zadbaj o to, by podstawa podkreśliła ich subtelną barwę. Możesz użyć tradycyjnej bazy, na którą najpierw zaaplikujesz biały lakier hybrydowy, a dopiero następne dwie warstwy pomalujesz wybranym nudziakiem. Jest też sposób na skrócenie tego procesu. Mleczna baza hybrydowa również podbije pastelowy kolor french manicure’u i nie będziesz musiała nakładać dodatkowej warstwy białego lakieru.