Wiadomości
- 24 października 2021
- wyświetleń: 4368
Pożar osinobusa. Znaleziono zwęglone zwłoki kobiety
W sobotę, 23 października około godziny. 21:37 w Bierach doszło do pożaru zabudowy samochodowej typu typu osinobus (barak mieszkalny). Śmierć poniosła kobieta, której zwłoki znaleziono w baraku po ugaszeniu ognia.
W wyniku zdarzenia zostały poszkodowane łącznie 2 osoby. O godz. 00.50 zakończono działania na miejscu. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi prokurator. Na ten moment nie są znane przyczyny powstania ognia.
Wkrótce więcej informacji.
Wkrótce więcej informacji.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPożar stołówki przy ul. Młynówka 6 w Bielsku-Białej. Na miejscu 4 zastępy straży pożarnej
Gorący temat[FOTO] Pożar w Wilkowicach. Budynek był w całości objęty ogniem
[FOTO] Pożar domu mieszkalnego w Olszówce. Trwa akcja straży pożarnej
Alarmujące statystyki: pożary traw i lasów nie odpuszczają w naszym regionie
Gorący temat[FOTO] Pożar kwiaciarni w Komorowicach. Budynek spłonął niemal doszczętnie
[FOTO] Pożar traw w Starej Wsi przy ul. Polnej - szybka akcja straży pożarnej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









