bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2021
  • wyświetleń: 1149

Z mieszkania skradł torbę. Został złapany na gorącym uczynku

Policjanci z trzeciego komisariatu zatrzymali 39-letniego bielszczanina, który wkradł się do niezamkniętego na klucz mieszkania i z przedpokoju skradł torbę z zawartością wartą tysiąc złotych. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany przez bielską prokuraturę. Za kradzież grozi mu kara nawet 5 lat odsiadki.

policja, radiowóz
Z mieszkania skradł torbę. Został złapany na gorącym uczynku


\W sobotę rano dyżurny trzeciego komisariatu odebrał zgłoszenie, że do jednego z mieszkań bloku przy ulicy Piastowskiej wszedł mężczyzna, zabrał torbę sportową znajdującą się tuż przy wejściu i uciekł. Zgłaszająca zapamiętała wizerunek uciekającego mężczyzny i zawiadomiła policje.

- Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Mundurowi patrolowali okolice Piastowskiej, gdzie zauważyli podejrzewanego mężczyznę, który na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Został po chwili zatrzymany, a skradziona torba wraz z zawartością została odzyskana. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany, ponieważ ukrywał się przed organami ścigania - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

39-letni mieszkaniec Bielska-Białej został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, za którą może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.