bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2021
  • wyświetleń: 6314

[FOTO] Wypadek na obwodnicy miasta. Dwie osoby poszkodowane

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 15 października około godziny 10.40 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na jezdni od Żywca w stronę Cieszyna i Katowic zderzyły się dwa pojazdy. Kraksa miała miejsce na wysokości ulicy Górskiej między węzłami Mikuszowice i Lipnik. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na S-1 w Bielsku-Białej - 15.10.2021 · fot. Bielskie Drogi


Wstępne okoliczności wskazują na winę kierowcy Forda Focusa, który wpadł w poślizg i uderzył w jadący sąsiednim pasem samochód marki Fiat Seicento. Mały miejski pojazd uderzony w tył zakończył jazdę na barierkach. Dwie osoby podróżujące Fiatem odniosły obrażenia ciała. Kierowca doznał m.in. obrażeń twarzy. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci błyskawicznie przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności pod kątem wypadku drogowego. Natychmiast po sporządzeniu dokumentacji, uszkodzone pojazdy zostały zaparkowane na lawety. Drogę udało się odblokować po niespełna godzinie. Pozostałe czynności zostaną przeprowadzone na parkingu. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj