bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2021
  • 3 października 2021
  • wyświetleń: 7765

[FOTO] Ciało mężczyzny w korycie straceńskiego potoku

W piątek, 1 października przed godziną 9.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o ciele mężczyzny w korycie potoku Straconka. Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG-1 i OSP Straconka. Poszkodowany już nie żył. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon 58-letniego mężczyzny.

Ciało mężczyzny w straceńskim potoku - 1.10.2021 · fot. sid / bielsko.info


Policjanci wstępnie ustalili, że denat wcześniej spożywał alkohol wspólnie z innymi osobami. Okoliczni mieszkańcy zgłosili interwencję straży miejskiej. Gdy strażnicy dotarli na miejsce, w pobliżu ulicy Biernej zastali tylko poszkodowanego, który jak się okazało prawdopodobnie nie żył od dłuższej chwili.

Przyczyny i okoliczności śmierci 58-latka będą ustalać śledczy. Niewątpliwie kluczowe będą wyniku sekcji zwłok, które mają się odbyć w najbliższych dniach. Na ten moment nikogo nie zatrzymano. Śledztwo prowadzone przez policjantów nadzoruje prokuratura.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.