bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2021
  • wyświetleń: 646

[FOTO] Nowe wnętrza w bielskim Domu Matki i Dziecka Caritas

Wraz z końcem września został zakończony remont kuchni i sali zabaw dla dzieci w Domu Matki i Dziecka Caritas. Celem prac było stworzenie bardziej funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni dla wszystkich podopiecznych Domu.

Nowe wnętrza w bielskim Domu Matki i Dziecka Caritas - 01.10.2021 · fot. Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej


Remont mógł zostać zrealizowany dzięki pozyskaniu środków z Projektu Wsparcia Placówek dla Samotnych Matek realizowanego przez Caritas Polska oraz ze środków własnych i darowizm.

- Niestety to nie koniec podejmowanych prac w naszym ośrodku. Do końca tego roku planowane jest rozpoczęcie remontu niedrożnej kanalizacji ściekowej, co będzie stanowiło kolejny znaczący wydatek. Dlatego już teraz zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe na ten cel - apeluje Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Dom Matki i Dziecka diecezjalnej Caritas można wesprzeć poprzez wpłatę darowizny na konto banku Pekao: 47 1240 1170 1111 0010 6323 0610, z dopiskiem: Remont DMDC.

mp / bielsko.info, źródło: Caritas Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.