bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2021
  • wyświetleń: 664

Nowa aplikacja podpowie, jak sortować śmieci

Na stronie www.czystemiasto.bielsko-biala.pl pojawiła się nowa, bardzo przydatna funkcjonalność. To wyszukiwarka odpadów. Narzędzie pozwala na wpisanie w odpowiednie pole nazwy odpadu i po kliknięciu strona pokazuje nam, do jakiego pojemnika powinniśmy wrzucić dany śmieć. Wyszukiwarka została stworzona przez Marka Szkowrona, mieszkańca Czechowic-Dziedzic, pracującego w Bielsku-Białej.

suez, śmieci, odpady, wywóz
Nowa aplikacja podpowie, jak sortować śmieci · fot. SUEZ


- Chcąc lepiej segregować odpady i zachęcić innych do sortowania, zaproponowałem wdrożenie takiego rozwiązania. Z racji coraz większych problemów z finansami gmin i mojego wykonywanego zawodu zaproponowałem, że wykonam wyszukiwarkę bezpłatnie - tłumaczy twórca nowej funkcjonalności. - Mam nadzieję, że takie narzędzie trafi do osób, które mają problem z niektórymi odpadami, ale zachęci również tych, którzy nie sortują ich na co dzień - podkreśla Marek Szkowron.

Nowa aplikacja podpowie, jak sortować śmieci
Nowa aplikacja podpowie, jak sortować śmieci · fot. UM Bielsko-Biała


Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki, wystarczy wejść na czystemiasto.bielsko-biala.pl/wyszukiwarka-odpadow.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.