Wiadomości
- 5 października 2012
- wyświetleń: 1603
Policja bada prędkość
W piątek od wczesnych godzin porannych na terenie naszego województwa prowadzona jest policyjna akcja pod kryptonimem "Prędkość". Działania policji są ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
W trakcie działań policjanci wykorzystają wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości w tym pojazdy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego, tzw. wideorejestratory.
Podczas akcji mundurowi będą sprawdzać prędkość, z jaką poruszają się kierowcy, kontrolować stan trzeźwości kierujących, sprawdzać wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty.
Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący czy pasażerowie niekorzystający z obowiązkowych pasów bezpieczeństwa podczas jazdy, bądź nieprawidłowo przewożący dzieci.
Podczas akcji mundurowi będą sprawdzać prędkość, z jaką poruszają się kierowcy, kontrolować stan trzeźwości kierujących, sprawdzać wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty.
Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący czy pasażerowie niekorzystający z obowiązkowych pasów bezpieczeństwa podczas jazdy, bądź nieprawidłowo przewożący dzieci.
ZOBACZ TAKŻE
30-latek z narkotykami zatrzymany na S1. Prowadził auto pod wpływem substancji odurzających
Nowe przepisy drogowe w praktyce. Przestępca drogowy trwale wyeliminowany z ruchu
Przekroczył dozwoloną prędkość o 95 km/h. Nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej wicemistrzami województwa śląskiego w piłce nożnej
Motoambulans w Bielsku-Białej zdał pierwszy egzamin - 63 interwencje w pierwszym miesiącu
[FOTO] Zawał w autobusie MZK. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej pacjent przeżył
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







