bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 września 2021
  • wyświetleń: 302

Ciekawa oferta dla branży Gastronomicznej od Makro na wrzesień

Materiał partnera:

Makro to firma założona przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach, poszukujących wysokiej jakości produktów spożywczych. We wrześniu właściciele firm gastronomicznych mogą znaleźć szeroką i ciekawą ofertę w Makro i zrobić tam dla siebie zakupy.

Whitpress


Oferta dla branży gastronomicznej Makro we wrześniuMakro przygotowało wiele ciekawych ofert dla klientów z branży gastronomicznej. W najnowszej gazetce promocyjnej można znaleźć między innymi takie promocje jak „3+1 gratis" na awokado, warzywa mrożone, lody, a także „30+10 gratis" na mąkę do pizzy. W ten sposób przedsiębiorcy mogą sporo zaoszczędzić i zaopatrzyć się w większą ilość produktów. W nowej ofercie znajdują się zarówno produkty spożywcze, jak i napoje oraz alkohole. Makro przygotowało także różne hity cenowe na ananasy oraz mieszanki sałat oraz inne ciekawe produkty. Sprawdź Gazetki reklamowe z Makro w gazetkowo.pl

Wysoka jakość produktów dla gastronomii i atrakcyjne cenyMakro wychodzi na przeciw wszystkim przedsiębiorcom z branży gastronomicznej, którym zależy na wysokiej jakości produktów spożywczych oraz atrakcyjnych cenach. W najnowszej ofercie na Gazetkowo.pl można znaleźć nawet takie produkty jak ośmiornice, pstrągi tęczowe, kalmary, mieszanki owoców morza oraz wysokiej klasy kebab z uda kurczaka i mięso wołowe. Oferta jest bardzo bogata i dopasowana do potrzeb różnych przedsiębiorców. Co miesiąc w Makro pojawiają się nowe produkty, a wiele jest przecenianych. Poza artykułami spożywczymi właściciele firm gastronomicznych znajdą także wyposażenie do kuchni, szeroki wybór win i serów, ofertę weselną, a także różne artykuły przemysłowe.

Dobre wyposażenie kuchni z MakroW Makro właściciele firm gastronomicznych znajdą także wyposażenie kuchni najwyższej jakości. Na sklepowych półkach dostępne są między innymi patelnie, garnki, noże, akcesoria kuchenne, zastawy stołowe oraz profesjonalny sprzęt gastronomiczny. W szerokim asortymencie znajdzie się coś dla zarówno dla przedsiębiorców prowadzących duże restauracje, jak i dla właścicieli kawiarni, pubów, piekarni, cukierni, pizzeri oraz budek z kebabem.