bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2021
  • wyświetleń: 1996

Ruszają konsultacje społeczne ws. opłat za gospodarowanie odpadami

Od 27 września do 11 października w Bielsku-Białej będą trwały konsultacje społeczne dotyczące opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Reklama

suez, śmieci, odpady, wywóz
Ruszają konsultacje społeczne ws. opłat za gospodarowanie odpadami · fot. SUEZ


Prezydent Jarosław Klimaszewski zarządził przeprowadzenie konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXI/506/2020 Rady Miejskiej z 25 sierpnia 2020 r. w sprawie opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Do udziału w konsultacjach uprawnieni są mieszkańcy Bielska-Białej, właściciele nieruchomości położonych w mieście, Zarządcy Wspólnot Mieszkaniowych, Zarządy Spółdzielni Mieszkaniowych oraz organizacje pozarządowe, prowadzące na terenie miasta działalność statutową w zakresie obejmującym przedmiot konsultacji. Uprawnione podmioty będą składać swoje opinie i uwagi na objęty konsultacjami temat w formie pisemnej lub elektronicznej.

Opinie i uwagi w ramach konsultacji można zgłaszać
[url=]poprzez formularz interaktywny zamieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego http://www.bielsko-biala.pl/ w zakładce Konsultacje społeczne,
za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: konsultacje-um@um.bielsko-biala.pl
pisemnie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego przy przy pl. Ratuszowym6, stanowisko nr 2.[/url]

Konsultacje rozpoczną się 27 września i będą trwały do 11 października. Wyjaśnień w związku z przedmiotem konsultacji będzie udzielał Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego.

Zarządzenie o konsultacjach zostanie opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicach informacyjnych Urzędu Miejskiego, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, w tym w zakładce konsultacjom społecznym, a także w Magazynie Samorządowym W Bielsku-Białej (wersja on-line).

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.