bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 września 2021
  • wyświetleń: 4776

Kolejna optymalizacja rozkładu jazdy. Likwidacja jednej linii

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że od 1 października wprowadzony zostaje kolejny etap zmian optymalizacyjnych na sieci komunikacyjnej w mieście.

Reklama

Objazdy na liniach MZK? Powiedzą o nich nowe formatki
Kolejna optymalizacja rozkładu jazdy. Likwidacja jednej linii · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


Zupełnie nowy rozkład jazdy zostanie wprowadzony na linii nr 12 - uruchomione będą dodatkowe kursy w godzinach międzyszczytowych (odjazdy z przystanku Mikuszowice Błonia ATH o godz. 9.10, 10.50 i 18.00, odjazdy z przystanku Hałcnów Kościół o godz. 10.00, 11.40 i 19.00).

Zmienione będą trasy przejazdu linii nr 10 i 24 polegające na zamianie pętli końcowych. Nastąpi przetrasowanie wszystkich kursów linii nr 10 do przystanku Mikuszowice Błonia ATH oraz przetrasowanie wszystkich kursów linii nr 24 do przystanku Mikuszowice Śląskie.

W związku ze zmianą tras przejazdu ww. linii skoordynowane zostaną godziny odjazdów linii nr 24 z linią nr 57 na przystanku Mikuszowice Śląskie oraz linii nr 10 z liniami nr 24 i 57 na przystankach stycznych Bystrzańska Bewelana (w kierunku centrum miasta) oraz Hotel Prezydent (w kierunku Mikuszowic Śląskich).

Zlikwidowana zostanie linia nr 24BIS.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie rozklady.bielsko.pl. Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 1 października.

ab / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.