Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2021
  • 16 września 2021
  • wyświetleń: 5433

Środowiska narodowe organizują kontrmanifę do Marszu Równości

W niedzielę, w trakcie I Bielskiego Marszu Równości, środowiska patriotyczne i narodowe z Bielska-Białej organizują kontrmanifestację pt. "Biało-Czerwone Bielsko-Biała".

Zakończyć plandemię! Międzynarodowy Marsz o Wolność w Bielsku-Białej - 10.10.2020
Środowiska patriotyczne i narodowe organizują kontrmanifestację na pl. Chrobrego · fot. sid / bielsko.info


Kontmanifestacja rozpocznie się o godzinie 16.00 na placu Bolesława Chrobrego. W tym samym czasie uczestnicy I Bielskiego Marszu Równości, którzy wcześniej przejdą m.in. ulicami 3 Maja i Piastowską, będą już na bielskim Rynku.

- 19 września nasze miasto zostanie poddane ważnej próbie. Odbędzie się wtedy tęczowy zjazd wszelkiej maści wrogów normalności, rodziny, naszej wolności i kultury polskiej. Przyjadą do nas ze swoimi barwami, wulgaryzmami, profanacjami i wszystkim tym, co jest nam obce. Natomiast My, Polacy z Bielska-Białej, zademonstrujemy swoją zgoła odmienną postawę. Pokażemy to, co jest tak naprawdę ważne, co stanowi naszą tradycję, tożsamość i zarazem naszą przyszłość - do uczestnictwa w zgromadzeniu zachęcają organizatorzy wydarzenia z grupy "Inicjatywa patriotyczna województwa śląskiego".

Inicjatywa patriotyczna zachęca, aby uczestnicy wydarzenia zabrali ze sobą biało-czerwone flagi.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/268198721797351

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.