Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 3003

Szpital Pediatryczny zaprasza na szczepienia po niedzielnych mszach

Za nami:

Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej zaprasza wszystkie osoby, które dotychczas z różnych powodów nie zostały zaszczepione przeciw COVID-19, do punktu szczepień, jaki zostanie zlokalizowany w niedzielę, 12 września na plebanii parafii pod wezwaniem św. Mikołaja w Bielsku-Białej.

szczepienia, szczepionka, covid, covid-19, koronawirus, strzykawka, pfizer, fiolka, dawka
Szpital Pediatryczny zaprasza na szczepienia po niedzielnych mszach · fot. mp / bielsko.info


Szczepienia będą się odbywać po mszach świętych o godzinie 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30. Będzie można wybrać jednodawkową szczepionkę Janssen firmy Johnson & Johnson lub szczepionkę dwudawkową Comirnaty firmy Pfizer.

W tym dniu mogą zostać zaszczepione wszystkie chętne, zdrowe osoby powyżej 16. roku życia, przy czym należy pamiętać, że w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność rodzica dziecka i wyrażenie przez niego zgody na szczepienie. Wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty.

Szczepienia wykonywać będą doświadczone pielęgniarki ze Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, które udostępnią ankiety kwalifikacyjne, informacje o stosowanej szczepionce i możliwych objawach niepożądanych, a w przypadku jednodawkowej szczepionki zostanie również wydrukowany certyfikat potwierdzający odbyte szczepienie.

mp / bielsko.info

źródło: Szpital Pediatryczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj