bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 września 2021
  • wyświetleń: 403

Jak działają tabletki na powiększenie penisa?

Materiał partnera:

Tabletki na powiększenie penisa cieszą się stale rosnącą popularnością u mężczyzn chcących zwiększyć swoją męskość. Dlaczego tak wielu panów decyduje się na wybór tej właśnie metody i jak działają tego typu preparaty?

Linkhouse


Z pewnością jednym z powodów jest prostota stosowania preparatów na porost penisa, szczególnie w porównaniu z innymi metodami jak pompki i ekstendery. Kolejnym czynnikiem, który może zdecydować o wyborze tabletek jest niska cena kuracji.

Dla porównania, koszt pełnej kuracji z wykorzystaniem suplementów diety to w przybliżeniu 500-600 zł, gdy cena zabiegu wypełnienia penisa kwasem hialuronowym może sięgać nawet kilku tysięcy złotych.

Działanie preparatów na porost członkaSam mechanizm działania tego typu preparatów nie jest skomplikowany. Według producentów systematyczne stosowanie tabletek ma doprowadzić do powiększenia rozmiaru ciał jamistych penisa a tym samym do wzrostu masy na całej jego powierzchni.

W suplementach dla panów chcących powiększyć penisa znajdziemy takie składniki jak np. l-arginina, która nasila rozkurcz naczyń krwionośnych ułatwiając przedostanie się większej ilości krwi do penisa.

Podobną funkcję pełni również buzdyganek naziemny, jednak odpowiada on także za podniesienie poziomu testosteronu i wzrost libido. Innymi składnikami, które często można znaleźć w preparatach tego typu jest żeń-szeń, korzeń maca oraz palma sabałowa.

Jednak powiększenie penisa nie jest jedynym następstwem przyjmowania suplementów na powiększenie penisa. Dodatkową zaletą jest wspomniany wcześniej wzrost popędu seksualnego, poprawa wytrzymałości oraz wzmocnienie erekcji.


Jak wybrać odpowiednie tabletki na powiększenie członka?Wybór odpowiedniego preparatu z pewnością nie jest prosty. Na rynku znajduje się obecnie wiele produktów, które mają za zadanie zwiększyć rozmiar penisa. Bardzo istotny jest skład interesujących nas tabletek i to aby znajdowały się w nim takie składniki jak l-arginina, buzdyganek naziemny czy żeń-szeń.

Jednym z popularniejszych produktów w tej kategorii są tabletki penilarge (https://sizemed.pl/penilarge/), które na rynku znajdują się od ponad 10 lat. Zaletą preparatu jest wykorzystanie jedynie składników pochodzenia naturalnego co znacząco wpływa na bezpieczeństwo jego stosowania.

Plusem jest także gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku nie uzyskania satysfakcjonujących efektów w trakcie kuracji. Gwarancja pozwala na zwrot zużytych lub w niektórych przypadkach jedynie nieotwartych wcześniej opakowań aby odzyskać wydane pieniądze.

Na rynku dostępne są także preparaty w formie kremu, które stopniowo zyskują na popularności. Przykładem tego typu produktu jest expansil cream (https://sizemed.pl/expansil-cream/), który również służy do powiekszania penisa, jednak w tym wypadku stosuje się go bezpośrednio na tkanki członka.

Przeciwwskazania do stosowaniaChoć środki tego typu bazują głównie na naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia składnikach, w niektórych przypadkach mogą powodować działania niepożądane. Niektóre schorzenia jak np. cukrzyca czy choroby wątroby mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania tego typu preparatów. Należy także upewnić się czy nie występuje u nas uczulenie na któryś ze składników produktu.

Jeśli nie mamy pewności czy stosowanie produktu nie będzie dla nas bezpieczne, warto skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem jego stosowania.

Podsumowanie


Tabletki to z pewnością niedroga i łatwa do wdrożenia metoda powiększania penisa. Stosowanie suplementów wymaga jedynie przyjmowania od 1 do 3 kapsułek dziennie. Dla porównania trening z wykorzystaniem pompek może wymagać nawet 20 minut dziennie, a noszenie ekstendera nawet kilku godzin.

Niestety końcowy efekt jest ciężki do przewidzenia. Można jedynie ograniczyć ryzyko wybierając produkty oferujące gwarancję zwrotu w przypadku braku zadowalających efektów.