bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 września 2021
  • wyświetleń: 477

Kredyty hipoteczne dla singli

Materiał partnera:

Zastanawiając się, czy kredyty hipoteczne dla singli są możliwe, warto odwiedzić 17bankow.com. Udostępniony łatwy i szybki w obsłudze kalkulator kredytów hipotecznych, pozwala na dobranie odpowiedniej oferty do swoich preferencji i możliwości, jakie posiadamy względem miesięcznych spłat raty kredytu hipotecznego.

Źródło: pixabay.com


Zawarcia umowy kredytu można dokonać z dowolnym bankiem dostępnym w kredytomacie za pomocą wniosku internetowego, dlatego jest to szybki i przystępny sposób na wzięcie pożyczki bez niepotrzebnych wizyt w oddziałach bankowych, ograniczając je do niezbędnego minimum.


Kredyty hipoteczne dla osób niebędących w związkuWbrew powszechnemu przekonaniu singlom wcale nie jest trudniej otrzymać kredyt hipoteczny, niż osobom pozostającym w związkach formalnych i nieformalnych. Jednym z podstawowych kryteriów, jakie są brane pod uwagę biorąc kredyt hipoteczny, jest możliwość wpłacenia wkłady własnego, wynoszącego 20% kwoty branego kredytu hipotecznego. Istnieje możliwość obniżenia kwoty wpłaty własnej o 10%, jednak koniecznym warunkiem obniżenia tej kwoty jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia kredytu.

Podczas brania każdego kredytu niezależnie czy jest to kredyt hipoteczny, udzielenie kredytu w sklepie na wybrany towar, czy zwykła pożyczka istotnym elementem będzie przedstawienie ciągłości finansowej wynikającej ze stałego zatrudnienia z udokumentowaną kwotą wpłat miesięcznych pensji. Często banki będą wymagały poświadczenia na specjalnie przygotowanych drukach informacji od pracodawcy określającej średnią zarobków z ostatnich miesięcy oraz miesięczną kwotę wypłacaną pracownikowi.

Podczas ubiegania się o kredyt mieszkaniowy konieczne będzie przedstawienie swoich dotychczasowych zobowiązań finansowych, wynikających z opłat, jakie musimy miesięcznie uiścić, spłacanych rat lub innych płatności cyklicznych.

Udzielenie kredytu hipotecznegoDostępne kwoty kredytu, zgodne z naszymi możliwościami i zdolnością finansową można łatwo sprawdzić za pomocą kredytomatu dostępnego online. Kalkulator kredytu hipotecznego umożliwia wyliczenie całkowitej kwoty kredytu, biorąc pod uwagę ubezpieczenie nieruchomości, oprocentowania kredytu wchodzącego w skład pełnego kosztu zawartego w umowie kredytowej.

Korzystając z kalkulatora kredytu hipotecznego, można wyszukać dogodną opcję dobraną zgodnie z naszymi preferencjami i zdolnościami. Łatwa w obsłudze opcja filtrowania wyników wyszukiwania pozwala posortować opcje udostępniane przez różne banki, uszeregowując kwotę spłaty kredytu od najmniejszej do największe, oprocentowanie rosnąco lub malejąco, RRSO lub pod względem całkowitego kosztu kredytu. W ten sposób możemy wybrać ofertę kredytową umożliwiającą najkorzystniejsze warunki spłaty.

Bycie singlem, a staranie się o kredytInformując o decyzji kredytowej i całkowitym koszcie kredytu biorą pod uwagę sytuację rodzinną i ekonomiczną kredytobiorcy. Dla kobiet i mężczyzn, którzy nie posiadają stałego partnera, ułatwione na starcie jest budowanie ścieżki kariery, nie posiadając za plecami zobowiązań w postaci rodziny. Podobnym punktem zaczepienia jest brak zobowiązań finansowych wynikających z posiadania dzieci, dodatkowo dla osób, które są singlami perspektywa wejścia w nową relację, co za tym idzie możliwość zawarcia związku małżeńskiego w czasie trwania spłaty kredytu, jest wciąż otwarta, dzięki czemu zwiększenie możliwych dochodów jest realną opcją do zrealizowania.