bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2021
  • wyświetleń: 1365

Wydział Komunikacji przeprowadza kolejne mycie wiat przystankowych

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej po raz kolejny w tym roku zlecił akcję kompleksowego mycia i sprzątania przystanków autobusowych.

Wydział Komunikacji przeprowadza kolejne mycie wiat przystankowych - 06.09.2021 · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


Pierwsza tegoroczna akcja mycia przeprowadzona wiosną objęła wszystkie przystanki autobusowe wyposażone w wiaty przystankowe (blisko 300 wiat przystankowych). W okresie wakacji przeprowadzano dodatkową turę mycia wiat obejmującą główne ciągi komunikacyjne czyli najbardziej uczęszczane przez pasażerów przystanki autobusowe. Kolejna - trzecia już tura rozpoczęła się wraz z rozpoczęciem roku szkolnego i ponownie obejmie wszystkie wiaty przystankowe.

Prowadzone prace porządkowe polegają na dokładnym wyczyszczeniu na mokro szyb, siedzisk, oparć, gablot rozkładowych i reklamowych, słupków wsporczych, zadaszenia wiaty oraz tablic z nazwą przystanku i numerami linii. Ponadto z infrastruktury przystankowej usuwane są pseudograffiti, nielegalne ogłoszenia i naklejki.

mp / bielsko.info
źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.