bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 4456

[FOTO] Kolizja na Krakowskiej. Jedna osoba w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Kolejne zdarzenie drogowe na Krakowskiej w Bielsku-Białej w dniu 5 września. Około godziny 13.00 doszło tam do kolizji dwóch samochodów osobowych marki Ford i Lexus.

Wypadek na Krakowskiej. 1 osoba w szpitalu - 05.09.2021 · fot. OSP Bielsko-Biała Lipnik


Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca Forda z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z Lexusem. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba, która trafiła do szpitala.

W działaniach brały udział: zastęp OSP Bielsko-Biała Lipnik, 2 zastępy PSP w Bielsku-Białej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ostatecznie zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja.

Działania służb polegały na udzieleniu pomocy medycznej, neutralizacji płynów oraz uprzątnięciu jezdni z pozostałości po pojazdach.

Ruch na ul. Krakowskiej przez kilka godzin odbywał się wahadłowo. Czas oczekiwania na przyjazd lawety wydłużył się. Droga powinna być drożna około 17.30.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj