Wiadomości
- 3 września 2021
- wyświetleń: 2547
Przy bielskich drogach zamontują rejestratory. Wykonają pomiary
Za nami:
Od 4 do 6 września nastąpi montaż wideorejestratorów na sieci dróg miasta Bielsko-Biała. Posłużą one do wykonywania pomiarów ruchu.

O planach poinformował Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. - Pomiary ruchu z wykorzystaniem przedmiotowych wideorejestratorów na wybranych skrzyżowaniach i w punktach na przejazdach kolejowych będą wykonywane w dniach od 7 do 8 września.
ZOBACZ TAKŻE
"To nie jest droga drugorzędna". Jest petycja o pilną modernizację drogi z Cieszyna do Bielska-Białej
Zardzewiały płot i urzędnicza bezradność. Kto naprawdę odpowiada za zagrożenie?
Gorący temat[FOTO] Zakończyła się budowa nowego węzła. Jest zapowiedź kolejnych prac
Spór o dojazd i miejskie procedury. Mieszkańcy czekają na drogę
Objazd pod lupą. Co dalej z ul. Struga?
Utrudnienia dla pieszych w centrum miasta. Rusza budowa sieci kablowej średniego napięcia
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











