bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 września 2021
  • wyświetleń: 1807

Kino w plenerze przy Gemini Park Bielsko-Biała

Materiał partnera:

Kinomaniacy, w sobotę, 4 września po raz kolejny spotykamy się pod Gemini Park Bielsko-Biała! Zapraszamy na już 3 edycję Kina Plenerowego, które odbędzie się na parkingu Gemini Park, od strony Parku W DECHE. Dla obecnych przygotowano wygodne leżaki i, tym razem, nie jedną, a dwie kinowe superprodukcje!

Gemini Park


W sobotni wieczór w Gemini Park, od godz. 20:00 czekają na Was urokliwe okoliczności przyrody, wyjątkowy klimat kina „pod chmurką” oraz pokazy dwóch oscarowych filmów w gwiazdorskiej obsadzie: Green Book (godz. 20:00) i Pulp Fiction (godz. 22:15), które zostały wybrane w facebook’owym głosowaniu przez fanów Gemini Park.

Dla kinomaniaków przygotowano ponad 200 miejsc siedzących, dostosowanych do obowiązujących norm bezpieczeństwa, ekran o powierzchni ponad 50 m kw., kocyki, a także darmowy popcorn! Ponadto, punkty ze Strefy Restauracyjnej centrum handlowego dodadzą do swojego gastronomicznego repertuaru specjalne rabaty i oferty dedykowane kinomanom.

Gemini Park


Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała na parking zewnętrzny, od strony Parku W DECHE! i ronda przy ul. Bobrowej, w sobotę 4.09.2021, od godz. 20:00. Drugi seans rozpocznie się o godz. 22:15. Wstęp na seanse jest bezpłatny, ale liczba dostępnych miejsc siedzących jest ograniczona.