bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2021
  • wyświetleń: 2255

Rozpoznajesz tego mężczyznę? W pociągu ukradł walizkę

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży walizki z zawartością rzeczy osobistych o łącznej wartości 6.000 zł na szkodę podróżnej. Do kradzieży doszło w pociągu InterCity relacji Bydgoszcz Główna - Bielsko-Biała Główna. Sprawca wysiadł w Tychach.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? W pociągu ukradł walizkę
Rozpoznajesz tego mężczyznę? W pociągu ukradł walizkę · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2021 roku kilkanaście minut po północy. Sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrał walizkę z przedziału bagażowego, a następnie wysiadł na stacji w Tychach.

Rysopisy sprawcy: Wiek z wyglądu około 25-30 lat, krótko ostrzyżony, ubrany w czarną koszulkę z logo i fioletowym napisem „Joker”, krótkie sportowe spodenki i czarne, sportowe buty. Na plecach założony szaropomarańczowy plecak.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Bielsku-Białej, tel. 47 857 14 20, 47 85 712 80 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Poczta elektroniczna kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl

mp / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.