bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2021
  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 1971

Zamkną ulicę Zamkową. Wyznaczono objazdy dla autobusów MZK

Za nami:

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej poinformował, że w niedzielę, 5 września, w związku z wyłączeniem ruchu na ulicy Zamkowej od godziny 16.00 do końca dnia wprowadzony zostaje objazd dla autobusów linii nr 1, 4, 7, 8, 10, 24, 28, 50, 57, które zostają skierowane ulicami: Wzgórze, Ks. Stanisława Stojałowskiego, Romana Dmowskiego, Stefanii Sempołowskiej oraz 1 Maja.

MZK, autobus
Zamkną ulicę Zamkową. Wyznaczono objazdy dla autobusów MZK · fot. komunikacja.um.bielsko.pl


Pominięte zostaną przystanki Plac Żwirki i Wigury. W zamian obsługiwane będą przystanki Dmowskiego Urząd Miejski. W kierunku centrum miasta autobusy zamiast przystanku Plac Mickiewicza będą obsługiwały przystanek Plac Mickiewicza Łacznik. Trasa objazdu dotyczy także kursów zjazdowych linii nr 11, 17, 22, 25, 31, 33, 35 i 56.

Zamkną ulicę Zamkową. Wyznaczono objazdy dla autobusów MZK
Zamkną ulicę Zamkową. Wyznaczono objazdy dla autobusów MZK · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


Zamknięcie ulicy Zamkowej w Bielsku-Białej w niedzielę, 5 września ma związek z organizowanym w tym dniu wydarzeniem kończącym tegoroczne obchody Dni Bielska-Białej. O godzinie 19.30 zacznie się tam koncert piosenek Marii Koterbskiej "Miasto pani Marii", a po nim iluminacje na murach zamku z muzyką zespołu The ThreeX.

mp / bielsko.info, źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.