bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2021
  • 23 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1442

Niebawem rozpocznie się rozbudowa ulicy Łowieckiej

Wykonawca robót- firma FBSerwis S.A. informuje, że w najbliższym czasie rozpoczną się roboty budowlane na ul. Łowieckiej i w okolicy ul. Kaskadowej. Będą utrudnienia w ruchu pojazdów, ale przejazd nadal będzie możliwy.

Przewidywane jest całkowite zamknięcie ulicy Łowieckiej od skrzyżowania z ulicami Jeżynową do skrzyżowania z ulicą Dębowiec - nastąpi to we wrześniu, o czym wykonawca poinformuje z 7 dniowym wyprzedzeniem.

Zamknięcie ulicy Góreckiej umożliwi wykonawcy wykonanie zaplanowanych robót w tym: rozbiórki istniejącej nawierzchni, konstrukcji drogi, elementów ulic, przebudowę infrastruktury technicznej, wykonanie nowej konstrukcji drogi wraz elementami ulic.

Za zaistniałe utrudnienia w ruchu firma przeprasza i jednocześnie prosi mieszkańców oraz użytkowników o stosowanie się do nowego oznakowaniu i wytycznych przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót.

- Jako wykonawca robót dołożymy wszelkich starań, żeby utrudnienia w ruchu trwały jak najkrócej oraz zwracamy się z prośbą do użytkowników ruchu drogowego o uzbrojenie się w cierpliwość oraz o wyrozumiałość - czytamy w komunikacie spółki FBSerwis.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.