bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2021
  • 15 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5226

[FOTO, WIDEO] Policyjny pościg za regularnymi złodziejami paliwa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę, 11 sierpnia około godziny 14.00 na drogach pow. bielskiego doszło do pościgu za złodziejami paliwa. W czasie szaleńczej ucieczki doszło do dwóch kolizji. Jedna osoba została zatrzymana, dwie uciekły.Policyjni wywiadowcy w rejonie Jasienicy zauważyli Forda, który odpowiadał wcześniejszym komunikatom dotyczącym poszukiwań pojazdu, biorącego udział w kradzieżach paliwa na terenie pow. cieszyńskiego i bielskiego. Chwilę wcześniej doszło do kradzieży m.in. na stacji paliw w Świętoszówce. Kierowca podejrzanego Forda nie zareagował na sygnały zmuszającego go do zatrzymania i rozpoczął szaloną ucieczkę przez kilka miejscowości.

W trakcie pościgu uciekinier uszkodził kombajn, osobowego Seata i ogrodzenie posesji. Szaleńcza jazda zakończyła się dopiero w Mazańcowicach, w rejonie ulicy Kopiec. Jak się okazało, pojazdem podróżowały trzy osoby. Zatrzymano jedną osobę - to kobieta. Dwaj mężczyźni uciekli pieszo. Trwają ich poszukiwania i dalsze czynności w tej sprawie.

Policyjny pościg z Jasienicy do Mazańcowic - 11.08.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj