bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2021
  • 13 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1180

Kolejny seans "Kina letniego". Będą wyświetlać francuski hit

Za nami:

Kolejna odsłona Kina letniego w Bielsku-Białej. Najbliższy seans pod chmurką pod Dębowcem odbędzie się 13 sierpnia o godzinie 20.30. Widzowie zobaczą francuską komedię z 2019 roku w reżyserii Philippe de Chauverona "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże".

Kolejny seans "Kina letniego". Będą wyświetlać francuski hit
Kolejny seans "Kina letniego". Będą wyświetlać francuski hit · fot. Materiały prasoweNa projekcję zapraszają Urząd Miejski w Bielsku-Białej i ZIAD Bielsko-Biała SA. Seans odbędzie się obok dolnej stacji Kolei Linowej Dębowiec przy ul. Karbowej. W przypadku deszczowej pogody Kino letnie zostanie przeniesione do namiotu obok hali widowiskowo-sportowej przy ul. Karbowej. Organizatorzy w miejscu wydarzenia zapewniają strefę gastronomiczną i plac z atrakcjami dla dzieci. Wstęp na seans jest wolny.

Kolejny seans "Kina letniego". Będą wyświetlać francuski hit
Kolejny seans "Kina letniego". Będą wyświetlać francuski hit · fot. Materiały prasowe


Film "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże" to kontynuacja przeboju kinowego "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Claude i Marie są małżeństwem z długoletnim stażem. Zawsze i pod każdym względem wspierali się i działali razem. Należąc do szanowanej katolickiej burżuazji, z trudem przetrwali przez kolejne małżeństwa swych czterech córek. A to z jednego powodu. Chodzi o to, że od teraz do ich pięknej francuskiej rodziny dołączyli w roli zięciów: muzułmański prawnik, żydowski przedsiębiorca, chiński bankier i aktor afrykańskiego pochodzenia. Kiedy wydawałoby się, że najtrudniejsze wyzwania są już za nimi, spokój udręczonej familii znowu zostaje zaburzony. Podczas jednej z kolacji para dowiaduje się, że ich dziewczynki postanowiły opuścić Francję i wyjechać za granicę. Chociaż wiadomość staje się prawdziwym ciosem dla rodziców, nie zamierzają oni stać bezczynnie, a akurat braku kreatywności i uporu im z pewnością nie brakuje!

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.