bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 841

Ruszyły prace drogowe na ulicach Tańskiego oraz Skrzydlewskiego

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że rozpoczęły się prace drogowe na ul. Czesława Tańskiego oraz ul. Stanisława Skrzydlewskiego w Bielsku-Białej.

Ruszył remont bielskich ulic Tańskiego i Skrzydlewskiego
Ruszył remont bielskich ulic Tańskiego i Skrzydlewskiego · fot. MZD Bielsko-Biała


Zmiany w organizacji ruchu podczas robót będą polegały na połówkowym zajęciu jezdni oraz ręcznym sterowaniu ruchem wahadłowym - etap 0. Prace drogowe w etapie 1A oraz 1B będą prowadzone przy połówkowym zajęciu jezdni oraz wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego. Na ul. Czesława Tańskiego jeden kierunek ruchu będzie obowiązywał od ul. Trzech Diamentów do ul. Spółdzielców. Dla drugiego kierunku wyznaczono objazd po ulicach: Spółdzielców, Cieszyńskiej, Trzech Diamentów. Na ul. Stanisława Skrzydlewskiego będzie obowiązywał jeden kierunek od ul. Trzech Diamentów w kierunku ul. Czesława Tańskiego. Etap 2A oraz 2B będzie realizowany w weekend przy wyłączeniu z ruchu odcinków ulic oraz przy kierowaniu ruchem przez pracowników budowy.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.