bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1046

Konsultacje społeczne dot. likwidacji starych źródeł ciepła

Za nami:

W Bielsku-Białej ruszyły konsultacje społeczne dotyczące regulaminu projektu "Likwidacja starych źródeł ciepła na paliwa stałe w Bielsku-Białej - etap II". Zarządzenie w tej sprawie wydał prezydent miasta. Projekt regulaminu znajduje się w załączniku poniżej.

ratusz
Ratusz w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Konsultacje swoim zasięgiem obejmują obszar miasta Bialska-Białej, a do udziału w nich uprawnieni są mieszkańcy naszego miasta. Uprawnione osoby mogą zgłaszać opinie i uwagi dotyczące projektu dokumentu w formie pisemnej lub elektronicznej.

Opinie i uwagi można kierować za pomocą formularza interaktywnego zamieszczonego poniżej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ose@um.bielsko.pl oraz pisemnie w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, stanowisko nr 3, Plac Ratuszowy 6.

Konsultacje rozpoczęły się 9 sierpnia i potrwają do 23 sierpnia Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Energii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.