Wiadomości

  • 26 września 2012
  • 29 września 2012
  • wyświetleń: 6504

Wyprzedaż garażowa w Bielsku

Za nami:

W Bielsku-Białej zapanowała moda na wyprzedaże garażowe. Pierwsze takie odbyły się już w Cygańskim Lesie, teraz do akcji przyłącza się Śródmieście. Akcja odbędzie się na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w sobotę 29 września od 10.00 do 14.00.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaże garażowe stają się coraz popularniejsze


W wyprzedaży mogą wziąć udział wszyscy chętni za wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą. Osoby, które mają coś do zaoferowania, sprzedania będę mogły zacząć organizować swoje stoiska już od godz. 9.00.

Handlować można prawie wszystkim. Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi, niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji, lub posiadanie których jest niezgodne z prawem. Zmotoryzowani mogą liczyć na pewne udogodnienia.

Wjazd na teren wyprzedaży jest od ul. Grota- Roweckiego, tam można będzie chwilę postać, wyładować towar, a następnie samochód odprowadzić. Na miejscu będą osoby, które przypilnują towar w czasie parkowania.

W razie deszczu wyprzedaż garażowa będzie odwołana.

A jak było podczas poprzednich wyprzedaży garażowych? Zobaczcie na filmie:

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.