bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2021
  • wyświetleń: 3848

4-latka wyrzucała zabawki przez okno. Ranny został 64-latek

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej znaleźli się we właściwym miejscu i czasie, kiedy patrolując centrum miasta, zauważyli zakrwawionego mężczyznę. Mundurowi udzielili pierwszej pomocy i ustalili, że został on uderzony wyrzuconą przez okno dziecięcą zabawką. Na szczęście 64-latek nie odniósł poważnych obrażeń.

Reklama

policja, prewencja, mundur
4-latka wyrzucała zabawki przez okno. Ranny został 64-latek · fot. KMP Bielsko-Biała


Wczoraj około godziny 17.50 mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej patrolowali okolice deptaka na ulicy 11 Listopada. W pewnym momencie w jednej z przecznic zauważyli mężczyznę, który silnie krwawił z rany na głowie.

- Stróże prawa natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i udzielili mu pomocy przedmedycznej, zatamowali krwawienie i opatrzyli ranę. Okazało się, że został on uderzony przez zabawkowy wózek dla lalek, wyrzucony z okna kamienicy pośród innych dziecięcych zabawek. Po chwili na miejscu zjawiła się właścicielka mieszkania, z którego wyrzucono przedmioty tłumacząc, że upuściła je jej 4-letnia córka. Mundurowi natychmiast udali się do mieszkania, aby sprawdzić, czy ktoś w ten sposób nie chciał zasygnalizować wezwania pomocy, a jeśli nie to, co było powodem niecodziennego zajścia - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

- Okazało się, że zabawki zostały wyrzucone przez swawolnie bawiącą się 4-latkę, która wykorzystała moment nieuwagi opiekuna i wyrzuciła część zabawek przez okno. Jak ustalili mundurowi, dziewczynka znajdowała się w tym momencie pod opieką swojej babci. Na szczęście poszkodowany 64-latek nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu - podsumowuje przedstawiciel bielskich policjantów.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.