bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2021
  • 19 lipca 2021
  • wyświetleń: 3186

Miejski Zakład Komunikacyjny zaprasza na "Lato z MZK"

Z wakacyjną propozycją dla dzieci wychodzi Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o. Przez cały lipiec i sierpień trwa akcja "Lato z MZK". To seria zadań dla najmłodszych pasażerów, która poszerzy ich wiedzę, ale też wypełni dni wolne od szkoły.

Reklama

Miejski Zakład Komunikacyjny zaprasza na "Lato z MZK"
Miejski Zakład Komunikacyjny zaprasza na "Lato z MZK" · fot. MZK Bielsko-Biała- Przygotowaliśmy 8 zadań, które publikujemy na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na stronie internetowej w każdy piątek. To na przykład zagadki, łamigłówki, ale też polecenia, które będą wymagały kreatywności - po prostu nauka przez zabawę. Można je wykonywać na bieżąco albo wydrukować sobie materiały i zabrać ze sobą na wakacyjny wyjazd. Dajemy uczestnikom pełną dowolność - tłumaczy Agnieszka Dąbrowska, specjalista ds. promocji i kontaktów z mediami.

Miejski Zakład Komunikacyjny zaprasza na "Lato z MZK"
Miejski Zakład Komunikacyjny zaprasza na "Lato z MZK" · fot. MZK Bielsko-Biała


Zadania są zróżnicowane pod kątem poziomu trudności, tak żeby jak największa liczba osób mogła wziąć udział w zabawie. Uczestnicy mogą mieć maksymalnie 16 lat. Odpowiedzi można notować na udostępnianych w internecie materiałach, w telefonie albo po prostu na kartce. Wystarczy rozwiązać poprawnie 3 zadania, aby otrzymać upominek. Za prawidłowe wykonanie wszystkich poleceń otrzymuje się pakiet nagród. Warunkiem jest dostarczenie materiałów potwierdzających realizację zadań w terminie od 30 sierpnia do 4 września do siedziby MZK oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Po ich weryfikacji od razu będzie można odebrać dyplom wraz z prezentem.

- Mamy nadzieję, że akcja "Lato z MZK" sprawi dzieciom wiele frajdy i będzie też okazją do rodzinnego spędzenia czasu, bo z pewnością przy niektórych zadaniach niezbędna będzie pomoc rodziców. Chcielibyśmy też pokazać najmłodszym, jak funkcjonuje komunikacja miejska, przybliżyć zasady panujące w autobusie i pokazać np. jak korzystać z rozkładu jazdy - dodaje rzeczniczka. Regulamin zabawy można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika.

mp / bielsko.info

źródło: MZK Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.