bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 lipca 2021
  • wyświetleń: 2647

Kino w plenerze przy Gemini Park Bielsko-Biała

Artykuł sponsorowany:

Przed nami kino plenerowe, a przed Wami wielki ekran, wygodny leżak, pyszne jedzenie, znajomi i wspólne oglądanie filmu pod gwiazdami! Już w najbliższy piątek, 16 lipca, odwiedzający Gemini Park będą mogli rozsiąść się w wygodnych leżakach i obejrzeć wspaniały musical „Mamma Mia!”.

Gemini Park


W piątkowy wieczór w Gemini Park, od godz. 21:30 kinową salę zamienimy na urokliwe okoliczności przyrody i wyjątkowy klimat kina „pod chmurką”. Na pokaz filmu w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Mamma Mia!”, który został wybrany w facebook’owym głosowaniu przez fanów Gemini Park, zapraszamy na parking zewnętrzny, od strony Parku W DECHE! i ronda przy ul. Bobrowej.

Dla kinomaniaków przygotowano 200 miejsc siedzących, dostosowanych do obowiązujących norm bezpieczeństwa, ekran o powierzchni ponad 50 m kw., a także darmowy popcorn! Ponadto, punkty ze Strefy Restauracyjnej centrum handlowego, wydłużą swoje działanie do 21:30, a w do swojego gastronomicznego repertuaru dodadzą specjalne rabaty i oferty dedykowane kinomanom.

Gemini Park


Zapraszamy do Gemini Park Bielsko-Biała na film "Mamma Mia!", w piątek, 16.07.2021, o godz. 21:30. Wstęp na seans jest bezpłatny, ale liczba dostępnych miejsc siedzących jest ograniczona.