Wiadomości

  • 15 lipca 2021
  • 17 lipca 2021
  • wyświetleń: 4344

W Szczyrku ponownie będzie można zaszczepić się bez rejestracji

Za nami:

W ramach działań promocyjnych, będących elementem realizacji Narodowego Programu Szczepień, mających na celu zapewnienie jak największej liczbie mieszkańców możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 burmistrz Szczyrku przy współpracy z Wojewodą Śląskim zorganizował Mobilny Punkt Szczepień, który stanie w sobotę, 17 lipca w godzinach od 11.00 do 19.00 na placu świętego Jakuba.

Fiolka, szczepionka, pfizer, biontech, koronawirus, covid
W Szczyrku ponownie będzie można zaszczepić się bez rejestracji · fot. mp / bielsko.info


Mobilny punkt szczepień stanie na placu świętego Jakuba podczas 20. Jakubowego Święta. - Wszyscy zainteresowani, bez konieczności wcześniejszej rejestracji (potrzebny jest tylko dowód osobisty), będą mieli możliwość skorzystania ze szczepienia przeciw COVID-19, szczepionką firmy Johnson&Johnson oraz dodatkowo szczepionką firmy Pfizer. Na miejscu będzie możliwość wydrukowania certyfikatu potwierdzającego wykonane szczepienie - informuje Urząd Gminy w Szczyrku.

- Jeszcze raz zachęcam wszystkich do szczepień. Im więcej osób się na to zdecyduje, tym ochrona przed wirusem SARS-CoV-2 będzie skuteczniejsza. Pamiętajmy, że przyjęcie szczepionki to nie tylko ochrona dla nas, ale także dla naszych bliskich, a pokonanie koronawirusa umożliwi nam wszystkim powrót do normalności - podkreśla burmistrz Szczyrku, Antoni Byrdy.

Więcej informacji na temat szczepień przeciwko COVID-19 znaleźć można na stronie http://www.gov.pl/szczepimysie lub w ramach dedykowanej infolinii pod numerem 989.

mp / bielsko.info

źródło: UG Szczyrk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj