bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 lipca 2021
  • 11 lipca 2021
  • wyświetleń: 4023

[Rowerem po regionie] Na tyskie Paprocany przez Aleję Dębową

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj

W trzecim odcinku naszego nowego cyklu "Rowerem po regionie" przybliżymy Wam fragment Wojewódzkiej Trasy Rowerowej nr 1 z Pszczyny do Katowic. Nie dojedziemy jednak do stolicy województwa śląskiego, a na tyskie Jezioro Paprocany. Przejedziemy m.in. przez Aleję Dębową, Lasy Kobiórskie oraz Zameczek Myśliwski w Promnicach.

Reklama

ab, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rowerem po regionie

W sezonie wiosenno-letnim przygotowujemy dla Was nasze propozycje tras rowerowych, dzięki którym można odwiedzić ciekawe miejsca regionu. W cyklu wideo "Rowerem po regionie" skupiamy się przede wszystkim na trasach łatwych, dostępnych dla szerokiego grona turystów. Mówimy o walorach przyrodniczych tras rowerowych, zapleczu gastronomicznym oraz ciekawych atrakcjach turystycznych. Dajemy też wskazówki dotyczące tego, jak dojechać do punktu początkowego wycieczek rowerowych. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rowerem po regionie" podaj