bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2021
  • 9 lipca 2021
  • wyświetleń: 1855

W weekendy więcej kursów MZK do terenów rekreacyjnych

Od soboty, 3 lipca w każdy weekend wakacji zwiększona została częstotliwość kursowania linii nr 1, 8 oraz 16 realizujących kursy do terenów rekreacyjnych - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

Reklama

W weekendy więcej kursów MZK do terenów rekreacyjnych
W weekendy więcej kursów MZK do terenów rekreacyjnych · fot. Wydział Komunikacji UM w Bielsku-Białej


Dzięki temu znacznej poprawie uległ komfort dojazdu do najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych w mieście, takich jak pływania "Start" w Cygańskim Lesie, kolej liniowa na Szyndzielnię czy Dolina Luizy w Wapienicy.

- Od godziny 9.00 do godziny 18.00, dzięki uruchomieniu dodatkowych kursów, linie nr 1 i 8 zapewniają odjazdy w takcie co około 20 minut, natomiast na linii nr 16 uruchomiony został dodatkowy autobus wahadłowy na skróconej trasie przejazdu pomiędzy przystankami Wapienica Centrum - Wapienica Zapora, kursujący pomiędzy odjazdami podstawowymi linii nr 16. Godziny odjazdów dodatkowych kursów zostały skoordynowane przesiadkowo z liniami nr 7, 10 i 20 na przystanku Wapienica Centrum - informuje Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.